Paremkite

Draugai ir rėmėjai

KODĖL KVIEČIAME PAREMTI POJŪČIŲ KLINIKĄ?

Negalią ar specialiuosius poreikius turintys vaikai – tai ypatinga mūsų visuomenės dalis, kuriems gyvybiškai ir socialiai būtina kompleksinė pagalba, kurios mūsų valstybė neteikia ir nefinansuoja.

Kuo anksčiau šias, „Pojūčių klinikoje“ teikiamas, paslaugas gauna vaikas, tuo efektyviau galime skatinti jo raidą, tuo didesnė galimybė jam užaugti savarankiška asmenybe, gyvenančia ne iš pašalpų, o savo jėgomis – oriai ir laimingai, kaip linkime kiekvienam vaikui.

 

Mūsų misija ir uždavinys – kad „Pojūčių klinikoje“ teikiamos paslaugos šeimoms būtų nemokamos, kad jas kompensuotų ir finansuotų valstybė, tačiau laukti, kol galva pramušime sieną, daugelis negalią turinčių vaikų ir jų šeimų negali, nes kiekviena diena yra aukso vertės, galinti nulemti nebegrįžtamus procesus vaiko raidoje.

Šie vaikai laukia TAVO PAGALBOS.

Tad kviečiame paremti „Pojūčių klinikos“ veiklas, padedant šeimoms, neturinčioms galimybių susimokėti už „Pojūčių klinikos“ samdomų specialistų kompleksines paslaugas, kad KARTU SU JUMIS prisidėtume prie galimybės šiems vaikams užaugti pilnavertiškais visuomenės nariais.

AČIŪ.